JM HCT Pharmacy - шаблон joomla Продвижение

Buradasınız:

Hakkımızda

Firmamız yılların tecrübesi ile faaliyetlerine kaliteden ve hizmetten ödün vermeden sizlere hizmet vermekteyiz.Yoğun Bakım , Anestezi, Acil ve Kadın Doğum,fiziktedavi,algoloji,ameliyathanane,yeni doğan, ekipmanları konusunda uzman olan kuruluşumuz , anahtar teslim hastane kurulumunda da hizmet sağlamaktadır.Bayiliğini yapmış  olduğumuz tüm markalarımız dünya çapında ve ülkemizde kalitesi ve özellikleri ile kanıtlanmıştır. Ürünlerimiz ile ilgili bir çok referansımız mevcuttur.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı kendimize ilke edinmiş olmamızdan dolayı, güncel teknolojiyi yakından takip ederek , en son teknolojiye uygun kaliteli ürünleri, olabildiğince ekonomik olarak siz değerli müşterilerimize sağlamaktayız. Firmamız satış sonrası desteğe çok önem vermektedir. Garanti kapsamında ve sonrasında müşterilerimize hızlı, güvenilir ve ekonomik teknik destek sağlamaktayız.

Teknik ekibimiz Biyomedikal / Elektronik bölümü çıkışlı, konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz ürünlerimiz ile ilgili tüm cihazlara ait teknik eğitim sertifikalarına sahiplerdir. Firmamız kendi branşında marka model gözetmeksizin her türlü ekipmana teknik servis ve yedek parça desteği sağlamaktadır.
teknik servisimiz ölçüm ekipmanlarıyla cihaz test ve arıza giderimi yapmaktadır.

ofisimiz ADANADA da olup, MERSİN,OSMANİYE,ANTAKYA,NİĞDE bölgelerine ve ilçelerine  satış ve servis destek ekibimiz siz değerli müşterilerimiz için hizmete hazırdır.

 

SON TEKNOLOJİ YERİNDE HİZMET

 

Tüm ürünlerimiz CE belgeli olup 2 yıl garantilidir.